اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفیکُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً، بِرَحْمَتِکَ‏ یااَرْحَمَ الرَّاحِمینَ.

مطالب برگزیده

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، شیخیانی شهردار خورموج از پروژه های در حال انجام و نواقصات سطح شهر خورموج همراه با مسئولین واحدهای مربوطه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر خورموج همراه با نادری فرماندار جدید و معاون عمرانی فرمانداری از سطح شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، فرماندار جدید شهرستان دشتی از شهرداری و واحد های مختلف شهرداری خورموج بازدید کرد.

اشتراک خبرنامه سایت شهرداری خورموج:

 

 

سرپرست شهرداری خورموج گفت: رضایت‌مندی مردم از اولویت برنامه‌های شهرداری خورموج است.

 

 

 

به گزارش نگین جنوب ، احمد شیخیانی با بیان اینکه برای بررسی مشکلات مردم ملاقات‌های عمومی افزایش خواهد داشت، اظهار داشت: روزهای سه‌شنبه هر هفته ملاقات عمومی برقرار است، اما در تمام ایام هفته نیز با مردم دیدار خواهم داشت و در طول چند روز حضورم در شهرداری مردم برای رفع مشکلات به‌وجود آمده، آمد و رفت‌های زیادی به شهرداری دارند.

 

وی در خصوص اینکه امروز حدود دو ساعت پاسخگوی ۴۸ نفر از شهروندان خورموجی بودید، افزود: حضرت علی (ع) می‌فرمایند کوشش برای اصلاح امور مردم از کمال سعادت است و هدف ما خدمت به شهر و مردم است و وظیفه ما ایجاب می کند که تکریم ارباب رجوع کنیم و هدف اصلی شهرداری در آینده رضایت ارباب رجوع است.

 

وی ادامه داد: تمام درخواست‌های مردم را شخصاً بررسی و پیگیری خواهم کرد و فرایندی که در نظر گرفته‌ایم این است که کارها را در زمان کوتاه‌تر، راحت‌تر، حتی شفاف‌تر و با راهکاریی که بتوانیم کار مردم را حل و فصل کنیم را انجام دهیم تا رضایت‌مندی مردم را در پی داشته باشد.

 

شیخیانی خاطرنشان کرد: ما اگر بتوانیم مشکلات مردم را در زمان کوتاهی حل کنیم به دنبال آن مشکلات شهرداری را حل کرده‌ایم و این تعامل را بین شهرداری و مردم در آینده شاهد خواهیم بود و این باعث جلب اعتماد بیشتر مردم به مجموعه شهرداری خواهد شد.

 

وی افزود: چنانچه نتوانیم مشکل مردم را حل کنیم با روحیه باز و شفاف با مردم صحبت می‌کنیم؛ چراکه ما دنبال جلب رضایت و اعتماد مردم و حضرت حق هستیم.

 

شیخیانی در پاسخ به این سئوال که در زمان مدیریت شهری خورموج بیش از ۱۰ میلیارد تومان پرونده در دادگاه بدوی خورموج علیه شهرداری صادر شده است در این زمینه چه اقدامی انجام داده‌اید و چه برنامه‌ای دارید؟ گفت: ما نسبت به پرونده‌ها در دادگاه تجدیدنظر اعتراض کرده‌ایم؛ هرچند دفاع در دادگاه بدوی آسانتر است تا در دادگاه‌های تجدید نظر و در ملاقات با ریاست محترم کل دادگستری شرایط را برای وی تشریح کردم که وی قول مساعد داد در این زمینه همکاری کند.

 

وی در رابطه با مدیریت فضای سبز شهرداری خورموج، افزود: متأسفانه خدمات شهری و فضای سبز شهرداری که باید در کنار پروژه‌های عمرانی از اولویت‌های شهرداری باشد از نظم و انضباط کاری خوبی برخوردار نبوده و نیست و کارها روی روال خود انجام نشده و مشکلات عدیده‌ای دامن‌گیر شهرداری شده است.

 

سرپرست شهرداری خورموج متذکر شد: نسبت به مدیریت خدمات شهری تغییر و تحوالات انجام خواهیم داد تا بتوانیم در زمینه خدمات شهری و فضای سبز که یکی از اولویت‌های ماست، روح و نشاط تازه‌ای به شهر بدهیم.

 

وی در خصوص آسفالت خیابان‌ها و کوچه‌ها نیز اذعان کرد: ترمیم حفاری‌هایی که توسط شرکت گاز و آب انجام شده است در دستورکار قرار داده‌ایم تا در اسرع وقت این کار را شروع کنیم؛ در این زمینه نشستی با شرکت گاز داشتیم و پس از بحث و بررسی‌ها مصوب کردیم که پس از ترمیم کوچه‌ها و خیابان‌هایی که حفاری صورت نگرفته عملیات حفاری جدید انجام ندهند و پس از اتمام این پروژه‌ها عملیات جدید را آغاز کنند.

 

شیخیانی بیان داشت: یکی از مسائل و مشکلاتی که درکنار دیگر مشکلات در شهر وجود داشت تجمع نخاله‌های ساختمانی بود و اولین کاری که انجام دادیم پاکسازی عمومی در سطح شهر بود، چراکه مردم چشم بینای شهرداری در نقاط  مختلف شهر هستند و این را به عینه می‌بینند و می‌توانند با پیشنهادات خود ما را در برای تمیز نگه داشتن شهرمان کمک کنند.

 

سرپرست شهرداری خورموج در پاسخ به این سئوال که در زمان مدیریت سابق شهرداری ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بدهی به مردم تحمیل شده و مبلغ ۱۰ میلیارد تومان نیز پرونده‌هایی علیه شهرداری مطرح و بعضاً منجر به اجرای حکم قطعی شده است، آیا برنامه‌ای جهت حسابرسی برای جلوگیری از بین رفتن پول بیت‌المال دارید؟ گفت: حسابرسی یکی از وظایف ذاتی شهرداری است و از سال ۱۳۸۶ تاکنون هیچ حسابرسی از شهرداری انجام نگرفته است.

 

وی در پاسخ به این سئوال که خبرنگاران انتظار دارند که شهرداری جدید کار حسابرسی را در دستورکار قرار دهد شما در این زمینه چه وعده‌ای به رسانه‌ها می‌دهید، بیان داشت: ما باید نسبت به این مسئله مهم اقدام کنیم و باید وضعیت هزینه‌های انجام گرفته و درآمدزایی شهرداری و وضعیت سیستم حسابداری را پیگیری کنیم و باید این حسابرسی انجام شود و شهرداری موظف است هر ساله پس از تفریغ بودجه حسابرسی هم انجام دهد.

 

شیخیانی عنوان کرد: هدف اصلی ما در این زمینه سالم‌سازی است و مچ‌گیری نیست؛ بنده معتقدم با حسابرس مشخص می‌شود که سالم کار کرده‌ایم.

 

وی، مسائل فرهنگی را از اولویت‌های کاری شهرداری  خورموج عنوان کرد و افزود: اولویت شهرداری کارهای فرهنگی است و در کنار کارهای فرهنگی پشتیبانی و حمایت از تیم‌های ورزشی است و کار را با حمایت از تیم فوتبال ایرانجوان خورموج، نماینده استان بوشهر در لیگ دسته سوم کشور و تیم فوتبال سپاهان خورموج نماینده شهرستان دشتی در لیگ استان آغاز می‌کنیم.

وی یادآور شد: در راستای تقویت جوانان کمک به تیم‌های ورزشی در شهرستان نوعی سرمایه‌گذاری است و ما از تیم‌های ورزشی به ویژه تیم والیبال دلیران دشتی، نماینده استان بوشهر در لیگ دسته اول کشور که عملکرد خیلی خوبی داشته و در کشور خوب درخشیده است نیاز است که از این تیم مردمی پشتیبانی و حمایت مالی کنیم و قطعاً این کار را انجام خواهیم داد.

سرپرست شهرداری خورموج بیان کرد: نقش رسانه‌ها بارز است و انتظار می‌رود که رسانه‌ها در رأس کارها باشند، چراکه بها دادن به رسانه‌ها باعث پیشرفت هر جامعه به ویژه در بخش فرهنگی است.

وی افزود: شهرداری علاوه بر رسالت عمرانی، رسالت مهم فرهنگی را نیز بر عهده دارد و ارتباط خوب و تعامل با رسانه‌ها یکی از کارهای شهرداری است، چراکه رسانه چشم بیدار هستند و باید به رسانه‌ها بها داده شود و اگر از رسانه‌ها حمایت و پشتیبانی کنیم اولین موفقیت برای آن دستگاه خواهد بود.

شیخیانی تأکید کرد: رسانه‌ها باعث سالم‌سازی کارها می‌شوند و اطلاع‌رسانی به مردم باید جزو اولویت قرار گیرد و چنانچه شهرداری خورموج به رسانه‌ها بها دهد باعث تعامل، اعتماد، اتحاد، انسجام  و وحدت بین مردم با شهرداری و انعکاس کارهای انجام گرفته خواهد شد.

وی یادآور شد: ما از رسانه‌ها استقبال می‌کنیم، اما بعضی از دوستان از خبرنگاران فاصله می‌گیرند و این فاصله گرفتن خبرنگاران باعث ضرر و زیان بزرگی به دستگاه و مجموعه شهر خواهد بود، چراکه فاصله گرفتن با خبرنگاران اطلاع‌رسانی از عملکرد شهرداری صورت نمی‌گیرد و این باعث ناامیدی مردم خواهد شد./شبکه خبر بوشهر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید