اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفیکُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً، بِرَحْمَتِکَ‏ یااَرْحَمَ الرَّاحِمینَ.

مطالب برگزیده

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، شیخیانی شهردار خورموج از پروژه های در حال انجام و نواقصات سطح شهر خورموج همراه با مسئولین واحدهای مربوطه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر خورموج همراه با نادری فرماندار جدید و معاون عمرانی فرمانداری از سطح شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، فرماندار جدید شهرستان دشتی از شهرداری و واحد های مختلف شهرداری خورموج بازدید کرد.

اشتراک خبرنامه سایت شهرداری خورموج:

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، احمد شیخیانی صبح امروز در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان دشتی اظهار داشت: با وجود بی‌پولی شهرداری‌ها طرح جامع مدیریت پسماند شهرستان دشتی را برعهده‌ گرفته‌ایم و مبلغ 120 میلیون تومان توسط شهرداری‌ها هزینه شده تا مطالعه آن انجام شود.

شهردار خورموج گفت: برخی از شهرداری‌های شهرستان پنج ماه است که حقوق کارکنان خود را پرداخت نکرده‌اند و از اعتبارات استانی، 3 میلیارد تومانی شهرداری خورموج فقط یک میلیارد و 300 میلیون تومان دریافت شده است.

وی ادامه داد: کارهای فرهنگی خوبی توسط شهرداری انجام‌ شده است و نخاله‌های شهرداری ساماندهی شده و در یک مکان خاص ریخته می‌شود هر چند نخاله‌ها را کنترل می‌کنیم شاهد چنین وضعیتی هستیم اگر کنترل نکنیم متأسفانه نخاله‌ها تو خیابان رها می‌کنند.

شهردار خورموج گفت: برخی نخاله‌ها را ساعت‌های نیمه‌شب در کنار خیابان‌ها رها می‌کنند و می‌روند و باید فرهنگ‌سازی صورت گیرد تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

وی اظهار داشت: در شهرداری مرکز شهرستان با یک ماشین گشت و با دو نیرویی که در اختیار داریم باید سد معبر، بازار، زباله‌ها و ساخت‌ و ساز‌ها را هم کنترل کنیم.

شیخیانی از پرداخت به‌موقع حقوق کارکنان مجموعه شهرداری خورموج خبر داد و یادآور شد: هزینه‌های جاری شهرداری خورموج 30 میلیون تومان است و از زمانی که شهرداری را تحویل گرفته‌ام تا به امروز حقوق و مزایای تمام کارکنان شهرداری بدون تأخیر پرداخت می‌شود.

شهردار خورموج گفت: شهرداری خورموج ماهیانه 500 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند که بیش از 200 میلیون تومان متعلق به پاکبانان است.

وی اضافه کرد: روزانه 35 تن زباله با هشت دستگاه ماشین مکانیزه توسط شهرداری خورموج جمع‌آوری و حمل می‌شود.

شهردار خورموج خاطرنشان کرد: کشتارگاه شهرداری پس از 40 سال با 120 میلیون تومان هزینه مجدداً احیا شد.

شیخیانی اظهار داشت: زمین درمانگاه شهید الیاس احمدی به ارزش 4 میلیارد تومان به شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهدا کرده‌ایم و این کار بزرگی است.

وی افزود: یک سطل زباله در شهر خورموج وجود نداشت در حال حاضر در نقاط مختلف 12 خیابان اصلی شهر سطل زباله نصب‌ شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز گفت: کار شهردار خورموج به‌روز است و شهر را زیبا نگه می‌دارند و جای تقدیر دارد زیرا چنانچه زباله‌ها روی زمین بماند سلامت مردم به خطر می‌افتد.

اصغر بحرانی افزود: یک‌نهاد به تنهایی قادر نیست تمام مشکلات را حل کند لذا مردم نیز باید در این زمینه کمک کنند.

وی ادامه داد: زباله‌هایی که توسط شهرداری‌ها در سطح شهرستان جمع‌آوری می‌کنند عفونی نیست زیرا دستگاه امحای زباله بخش خصوصی بر عهده دارد و این مشکل حل‌شده است و در مذاکره هستیم تا زباله‌های مطب‌های بخش خصوصی نیز به صورت مکانیزه جمع‌آوری شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید