اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفیکُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً، بِرَحْمَتِکَ‏ یااَرْحَمَ الرَّاحِمینَ.

مطالب برگزیده

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، شیخیانی شهردار خورموج از پروژه های در حال انجام و نواقصات سطح شهر خورموج همراه با مسئولین واحدهای مربوطه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر خورموج همراه با نادری فرماندار جدید و معاون عمرانی فرمانداری از سطح شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، فرماندار جدید شهرستان دشتی از شهرداری و واحد های مختلف شهرداری خورموج بازدید کرد.

اشتراک خبرنامه سایت شهرداری خورموج:

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج به نقل از مند: جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دشتی گفت: با حضور نیروهای آتش نشانی شهرداری خورموج، آتش سوزی در انبار کارگاه ساخت فوم های ساختمانی در این شهر مهار شد.

مهندس بردستانی در گفتگو با مند افزود: آتش سوزی در ساعت ۱۸:۲۸ دقیقه به ایستگاه آتش نشانی شهر خورموج اطلاع داده شد که با حضور سه خودروی آتش نشانی و ۱۵ نیرو در فاصله ی بیست دقیقه آتش مهار و از سرایت آن به انبارها و کارگاههای مجاور جلوگیری شد.

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دشتی در خصوص میزان خسارتهای احتمالی گفت: کل گارگاه به مساحت ۳۵۰ متر مربع، دستگاه ها و تمامی مواد دپو شده در انبار سوخته است اما برای برآورد میزان خسارت نیازمند زمان کافی هستیم.

بردستانی اضافه کرد: دلیل این آتش سوزی به گفته ی صاحب کارگاه اتصالی در دستگاه پخت مواد اولیه بوده است و خوشبختانه کل کارگاه نیز بیمه می باشد.

 

جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دشتی در پایان این گفتگو صاحبان مشاغل، کارگاه های صنعتی و گلخانه ها را به رعایت اصول ایمنی و بهداشت محیط و بیمه سرمایه و املاک خود توصیه کرد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید