اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفیکُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً، بِرَحْمَتِکَ‏ یااَرْحَمَ الرَّاحِمینَ.

مطالب برگزیده

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، کوچه ها و معابر شهرک مدرس و لنگک آسفالت  شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج در هفته گذشته دستفروشان شهر خورموج ساماندهی و در محل جدید مستقر شدند که گزارش تصویری آن در ادامه می آید. برگزاری جلسه هماهنگی با...

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج جلسه هم اندیشی ساماندهی دست فروشان و رفع سد معبر در شهردرای خورموج برگزار شد.

اشتراک خبرنامه سایت شهرداری خورموج:

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس با حضور شهردار خورموج، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی و فرمانده پلیس راهور شهرستان دشتی برگزار شد.

در این دیدار که به دعوت شهرداری خورموج صورت گرفت احمد شیخیانی شهردار خورموج از آمادگی کامل شهرداری خورموج برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: شهرداری خورموج در کنار کارهای عمرانی و مبلمان شهری یکی از وظایف خود را همکاری در برگزاری برنامه های علمی و فرهنگی میداند و همه واحد های شهرداری آماده همکاری با آموزش و پرورش در زمینه بازگشایی مدارس هستند.

سپس احمد طیبیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی ضمن تشکر از شهردار خورموج بابت ترتیب این جلسه گفت: پس از حضور شهردار خورموج شاهد پیشرفت شهر در زمینه عمران و مبلمان شهری و همچنین زیبا سازی فضای شهر بوده ایم که در کنار آن حمایتهای شهرداری از مسائل علمی و پژوهشی شایسته تقدیر است.

وی در ادامه گفت: در آغاز سال تحصیلی جدید 102 مدرسه سال جدید تحصیلی را با حضور بیش از 11 هزار دانش آموز در شهرستان دشتی جشن میگیرند.

سروان باقری فرمانده پلیس راهور شهرستان دشتی نیز در این جلسه از آمادگی کامل پلیس راهور و همچنین سایر قوای انتظامی شهرستان دشتی در زمینه تامین امنیت ترافیکی خیابانهای محل عبور و مرور دانش آموزان خبر داد.

 

وی خاطر نشان کرد: لازم است خانواده ها جهت عبور و مرور فرزندان خود حدالامکان از تاکسی های ویژه مدارس که با مجوز شهرداری خورموج جهت همین امر مشخص شده اند استفاده کنند و از خودروهای فاقد مجوز سرویس مدرسه جهت این امر استفاده نکنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید