اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفیکُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً، بِرَحْمَتِکَ‏ یااَرْحَمَ الرَّاحِمینَ.

مطالب برگزیده

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، شیخیانی شهردار خورموج از پروژه های در حال انجام و نواقصات سطح شهر خورموج همراه با مسئولین واحدهای مربوطه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر خورموج همراه با نادری فرماندار جدید و معاون عمرانی فرمانداری از سطح شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، فرماندار جدید شهرستان دشتی از شهرداری و واحد های مختلف شهرداری خورموج بازدید کرد.

اشتراک خبرنامه سایت شهرداری خورموج:

 

قائم مقام معاون عمرانی و مدیرکل شهری و روستایی استانداری بوشهر گفت: افزایش اعتبارات شهرداری‌های استان بوشهر در دولت تدبیر و امید چشمگیر بوده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج، مهرداد ستوده در نشست هم‌اندیشی کارکنان و مدیران شهرداری خورموج اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در راستای خدمات‌رسانی به مردم در شهرها و روستاهای مختلف اهتمام جدی داشته و در استان بوشهر بیشترین تلاش‌ها برای توسعه و عمران و آبادانی شهرها و روستاها انجام گرفته است.

وی با اشاره به معرفی استاندار بوشهر به عنوان استاندار برتر در زمینه توسعه روستایی افزود: امروز استاندار بوشهر به عنوان استاندار نمونه کشوری در زمینه توسعه روستایی انتخاب شده که نشانه تلاش و فعالیت شبانه‌روزی استاندار در عمران روستاهای استان است.

قائم مقام معاون عمرانی استاندار و مدیر کل شهری و روستایی استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: توجه به شهرها نیز در استان بوشهر با نگاه ویژه استاندار بسیار مطلوب بوده و افزایش اعتبارات شهرداری‌های استان در دولت تدبیر و امید چشمگیر بوده است.

ستوده در ادامه تصریح کرد: در سال‌های گذشته هر سال شاهد افزایش قابل توجه اعتبارات شهرداری‌ها بوده‌ایم و این مهم موجبات افزایش خدمات‌رسانی و بهبود وضعیت عمران شهری شده است.

این مسئول بیان کرد: رویکرد جدید دفتر شهری این است که ارتباط و تعامل نزدیک و سازنده‌ای با شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها داشته باشیم و باید در مسیر توسعه و عمران شهرها و روستاها بکوشیم.

قائم مقام معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: باید از ظرفیت دکتر شهریاری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی به منظور جذب اعتبارات متمرکز استفاده لازم برده شود.

ستوده ابراز داشت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم و مراجعه‌کنندگان به شهرداری باید سرلوحه امور شهرداران و مدیران و کارکنان شهرداری‌ها باشد و نباید در این مسیر کم‌کاری شود.

 این مسئول افزود: اعتبارات تزریقی به شهرداری‌ها باید صرف هزینه‌هایی شود که مردم آن را به شکل ملموس احساس کنند و همچنین همگرایی و هم‌افزایی اعضای محترم شورا و شهردار می‌تواند راه را برای رسیدن به اهداف تعیین شده هموارتر کند.

وی یادآور شد: از شهرداران انتظار داریم برنامه‌محور باشند و در چارچوب قانون و مقررات کار کنند و به مطالبات و دغدغه‌های مردمی نیز توجه کنند.

ستوده بر لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری در شهرها تاکید کرد و افزود: باید نسبت به بهبود وضعیت گردشگری در شهرها اهتمام ورزیم و اعتبارات لازم برای توسعه گردشگری تخصیص می‌یابد.

در این نشست، اعضای شورای اسلامی شهر خورموج و شهردار و کارکنان شهرداری نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌ها و مطالبات خود پرداختند و مهندس ستوده نیز از زحمات آنان به ویژه شهردار خورموج تقدیر کرد.

 در پایان این نشست نیز قائم مقام معاون عمرانی استاندار به همراه اعضای شورای اسلامی و شهردار خورموج و کارشناسان دفتر شهری - روستایی استانداری از برخی از پروژه‌های عمران شهری خورموج بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید